• Ubytování Praha 7 - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Praha 7 - Switch to English   
  • Unterkunft Praha 7 - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Praha 7 - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Прaгa 7 - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Praha 7
Praha 7 - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Hotel Olga ***
[ Ubytovanie Praha 7 - Janovského 50 ] - Praha

Hotel Olga

Platba platobnými kartami je možná. V Prahe ubytovanie hotel Olga okolí:. Vo svojej dobe bol Veletržní palác najväčšia železobetónová stavba svojho druhu na svete, navyše jedna z prvých oficiálnych budov postavených v až rodiacim sa funkcionalistickom štýle. V roku 1974 palác zhorel, neskôr bol zrekonštruovaný av roku 1995 tu bol znovu zahájená prevádzka. Okrem iného za navštívenie tu stojí Křižíkova fontána okolo ktorej je amfiteáter pre päť tisíc divákov.

ceny od 2 000,00 Kč
Informačná službaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,v hoteliDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Residence Vysta ***
[ Ubytovanie Praha 7 - U Výstaviště 764/13 ] - Praha

Residence Vysta

Hotel Residence vysta v Prahe ponúka tieto služby: hostia môžu využiť práčovňu, na vyžiadanie žehličku a žehliaca doska, stráženie detí, wifi pripojenie na internet je samozrejmosťou, parkovanie za poplatok alebo zaistenie výletov a sprievodcovských služieb. Domáci miláčikovia sú vítaní. Ubytovanie v Prahe Hotel Residence vysta okolí:. Hotel Residence vysta v Prahe ponúka v okolí možnosť navštíviť plavecký štadión, planetárium, stála výstava - Morský svet, park Stromovka, divadelné scéna Špirála.

ceny od 800,00 Kč
Informačná službaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 10,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5 metrov)

HOTEL EXPO ****
[ Ubytovanie Praha 7 - Za Elektrárnou 3 ] - Praha

HOTEL EXPO

Hostia hotela Expo v Prahe iste ocenia služby v podobe nepretržitej recepcia, budenie telefónom, zmenárne, úschovy batožiny a bicyklov, predaja cestovných lístkov, zabezpečenie vstupeniek, prenájmu áut, pranie a žehlenie bielizne, opatrovanie detí alebo zabezpečenie lekára. V celom hoteli je bezdrôtové pripojenie k internetu. Ubytovanie Expo hotel v Prahe gastronómie.

Konferenčná/spoločenská miestnosťPrednášková sálaInformačná službaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 6,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 15,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínRezervácia leteniekCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 250 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 250 metrov)Vyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristikaKongresyPobyty s deťmiLacné ubytovanie

Hotel Belvedere ****
[ Ubytovanie Praha 7 - Milady Horákové 479/19 ] - Praha

Hotel Belvedere

Izby hotela Belvedere v Prahe sú vybavené televízorom so satelitnými stanicami, telefónom s priamou voľbou, trezorom, minibarom, pracovným stolom a stoličkou, kúpeľňou s vaňou alebo sprchou a WC, sušičom vlasov. V Prahe ubytovanie Belvedere hotel reštaurácia:. Hotel Belvedere v Prahe reštaurácia ponúka možnosť hosťom relaxovať v útulnom lobby bare alebo reštaurácii. Reštaurácia Grill Bar v hoteli Belvedere disponuje kapacitou 36 miest ponúka príjemné posedenie s výberom jedál z českej a vegetariánskej kuchyne.

Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 200Prednášková sálaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: NIE (cena 4,00 €),na izbeIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 14,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 18,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Letná I ***
[ Ubytovanie Praha 7 - Františka Křížka 13 ] - Praha

Letná I

Súčasťou apartmánu Letná I je plne vybavená kuchyňa s kompletným kuchynským vybavením ako napríklad: príbory, riad, sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnná rúra, stôl so stoličkami. Ubytovanie v Prahe Apartmán Letná I okolí:. Apartmán Letná I v Prahe ponúka v okolí možnosť navštíviť turistické zaujímavosti a miesta v okolí múzeum hlavného mesta Prahy, veľké množstvo historických a kultúrnych pamiatok, obchodíkov, barov, reštaurácií.

ceny od 1 000,00 Kč
TV miestnosťInformačná službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRezervácia leteniekSprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Internetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIENočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIESolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIEWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPara, nachádza sa priamo v hoteli: NIEWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIEVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIEVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIELobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIECukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIESnack bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Letna II ***
[ Ubytovanie Praha 7 - Františka Křížka 13 ] - Praha

Letna II

Vďaka unikátnemu zachovanému historickému jadru mesta bola Praha v roku 1992 zapísaná do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Došlo tak k oceneniu jedinečných historických pamiatok, architektonických skvostov a kultúrnemu významu mesta v jeho histórii i súčasnosti. Praha však nie je len historickým sídlom, ale má aj tvár modernej európskej metropoly. Praha je tiež mestom zábavy. Celoročne tu prebiehajú tisíce akcií.

ceny od 1 500,00 Kč
TV miestnosťInformačná službaVýťahDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRezervácia leteniekSprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIENočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIESolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIEWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIEVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIELobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIECukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIESnack bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Apartmán Letná **** ****
[ Ubytovanie Praha 7 - Letohradská 7 ] - Praha

Apartmán Letná ****

Najväčšou atrakciou tu sú koncerty a predstavenia u Křižíkovej fontány. Od Výstaviska sa dáte k planetáriu, ktoré patria k najväčším na svete. Prejdete Stromovkou, ktorá bola vybudovaná ako Kráľovská obora už za Přemyslovcov. Za Rudolfa II. tu bol vybudovaný umelý tunel - technická pamiatka - privádzajúce vodu z Vltavy do Stromovka. Prejdete na Cisársky ostrov a cez Trójskou lávku pre peších sa dostanete k Trojskému zámku s krásnou francúzskou záhradou.

ceny od 2 000,00 Kč
Informačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa DVD, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)KlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOHotelový transport, je poskytované zadarmo: ÁNOTaxiKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 299 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Lobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)TuristikaRomantickéPobyty s deťmiBusinessLacné ubytovanie

Extol Inn hotel ***
[ Ubytovanie Praha 7 - Přístavní 2/340 ] - Praha

Extol Inn hotel

Hotel Extol Inn v Prahe ponúka ubytovanie v 4 typoch izieb. Izby typu EXECUTIVE - sú vybavené kúpeľňou, wc, SAT / TV, telefónom, minibarom, kávovým setom, žehličkou, fénom a župany, zadarmo pripojenie na internet a hostia majú bezplatný vstup do relaxačného centra. Izby typu ŠTANDARD - sú vybavené kúpeľňou, wc, SAT / TV, telefónom, minibarom a fénom, možnosťou pripojenia na internet zdarma a hostia majú bezplatný vstup do relaxačného centra.

ceny od 800,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 80TV miestnosťPrednášková sálaInformačná službaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Izbová službaBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyTaxiÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: NIE (cena 2,00 €)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1800 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1800 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Jazda na koniWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristikaKongresyPobyty s deťmiBusinessLacné ubytovanie

Hotel Plaza Alta ****
[ Ubytovanie Praha 7 - Ortenovo nám. 22 ] - Praha

Hotel Plaza Alta

Hotel Plaza Alta v Prahe ubytovanie. Hotel Plaza Alta v Prahe ponúka moderné ubytovanie v Prahe v 87 novo modernizovaných hotelových izbách, ktoré sú vybavené samostatnou kúpeľňou, klimatizáciou, bezplatným WiFi prístupom k vysokorýchlostnému internetu a minibarom. Náročnejší hostia hotela Alta Plaza v Bratislave môžu požiadať o izbu na jednom z troch exekutívne poschodí, kde je pre ich pohodlie a oddych pripravené ešte širšie spektrum služieb.

Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 60Informačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristikaBusiness
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA